Bukální Face lifting obličeje

Sochařská bukální masáž obličeje: Nechirurgický lifting obličeje pro omlazení, relaxaci a zářivou pleť.

Sochařská bukální masáž obličeje, nazývaná také nechirurgický lifting obličeje, hluboce ovlivňuje celý svalový aparát a vazy obličeje. Aktivuje tok lymfy, zlepšuje krevní oběh a v důsledku toho odstraňuje otoky.

Celkově je masáž Facelift obličeje přirozeným, neinvazivním způsobem, jak zlepšit vzhled a zdraví pokožky a zároveň podpořit relaxaci a snížit stres.

Luxusní masáž, která pracuje s Vašimi obličejovými svaly a tkáněmi na velice hluboké úrovni. Váš obličej a eliminují všechen přebytek jako jsou dvojitá brada, ochablé tváře, povislá víčka, povadlé ústní koutky či vrásky. Je to skvělá volba pro každého, kdo hledá holistický přístup k péči o pleť a wellness.

Tato metoda přirozeného omlazení se stala volbou mnoha celebrit.  Například Meghan Markle, Jennifer Lopez a další. 

Sochařská bukální masáž obličeje je speciálně navržena tak, aby hluboce ovlivňovala celý svalový aparát a vazy obličeje. Díky tomu aktivuje tok lymfy, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje otoky. Tento nechirurgický lifting obličeje poskytuje okamžité výsledky, které zahrnují uvolnění svalového napětí v obličeji, vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti.

Co je bukální masáž ?

Bukální masáž obličeje není běžná masáž obličeje. Provedení masáže zahrnuje masáž tváří zevnitř, což umožňuje přístup k vašim svalům uvnitř i ven. 

Může to být trochu divné, ale v tomto procesu vložím ruku do Vašich úst a masíruji obličej zevnitř ven.  Tato technika odstraňuje napětí a blokády ze svalů a dělá pokožku pevnější. 

Bukální masáž obličeje nejen zlepšuje texturu pokožky, ale také pomáhá tvarovat obličej. Dokonale tvarovaný nebo tvarovaný obličej může okamžitě způsobit, že vaše tvář bude vypadat strukturovaněji i bez make-upu.

Kdo by nechtěl přirozeně tvarovanou tvář ? Dobrou zprávou je, že bukální masáž vám dodá facelift a dokonale vytvaruje vaši tvář. Tím, že masírujete svaly, jim dáváte cvičení. Když svaly pravidelně cvičí, kůže se regeneruje a hojí sama. Uvolňuje obličej a čelist.

Ošetření zahrnuje: 

Odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí.

Sochařská bukální a liftingová masáž obličeje, krku, dekoltu cca. 30 minut.

Maska, ARGIRELINE CONTOURING POWDER MASK 👉🏻 nazývána jako „neinvazivní botox“. Dvojitý účinek: maska působí na pokožku (až po dermální vrstu) a (mimické) svaly. Kůže je viditelně a hmatatelně napnutá (až k dermální vrstvě), zpevněná. Podporuje odvod přebytečných tekutin a odstraňuje veškeré blokády v oběhovém systému.

Maska ESTHEMAX Hydrojelly nebo alginátová maska, dle typu pleti.  Maska krémová na krk a dekolt. Leser nebo led světlo, závěrečný krém.

1. Okamžité výsledky: Už po prvním použití si všimnete viditelného zlepšení vzhledu vaší pleti, jako je vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti. 

2. Nechirurgický lifting obličeje:  nabízí účinnou alternativu k chirurgickým zákrokům, která je bezpečná, neinvazivní a bez vedlejších účinků.

3. Aktivuje tok lymfy a zlepšuje krevní oběh: Pomáhá odstraňovat otoky a podporuje zdravou pleť.

4. Uvolňuje svalové napětí: Masáž hluboce ovlivňuje svalový aparát obličeje, což vede k uvolnění napětí a relaxaci.

5. Komplexní péče o pleť: Součástí ošetření je i řada dalších produktů pro péči o pleť, jako jsou peelingy, masky a krémy, které zajišťují kompletní a nadstandartní ošetření pro Vaši pleť.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro omlazení, relaxaci a zářivou pleť! Objednejte si Sochařskou bukální masáž obličeje a začněte cítit rozdíl ve vaší pleti!

  • Doba trvání: cca. 90 minut
  • Cena balíčku 1 980 Kč
  • Bonus zdarma k ošetření, úprava a barvení obočí v hodnotě 340 Kč