Svatební a společenské účesy, make-up

Svatební a společenské účesy

Make-up pro nevěsty, foto - make-up, denní a večerní líčení

Ráda Vás přivítám v mém salonku s pohodovou a přátelskou atmosférou, kde společně v klidu probereme vaší představu o Vašem účesu. Každé zákaznici věnuji maximální a individuální péči. Mým cílem je Vaše maximální spokojenost.

Pro reálnější představu si sebou můžete přinést předlohu, nebo obrázek Vašeho vysněného účesu, líčení a společně usoudíme jaké máme možnosti k vytvoření dokonalého účesu a make-upu.

Při výběru účesu a líčení je potřeba brát na vědomí několik důležitých faktorů, které mohou výsledný vzhled ovlivnit. Kromě tvaru obličeje, délky, hustoty a barvy vlasů, vybíráme svatební účes také podle svatebních šatů. Svatební šaty, svatební kytice a účes s líčením by měl tvořit harmonický celek.

Ať už zvolíte jakýkoliv účes a líčení, pamatujte, že Váš svatební den je jedinečný, proto je důležité, aby jste se cítila jako princezna už od rána.

Nechte se opečovávat a Váš velký den si užívejte. Ráda za Vámi přijede přímo k Vám a na základě svých zkušeností Vám ráda poradím, učešu a nalíčím tak, aby jste se cítila ve svůj důležitý den skvěle a zároveň přirozeně.

Svatební, společenské účesy

(podle délky, hustoty a složitosti účesu ) 800 – 1950,-

Líčení

Svatební líčení jemné ( obličej, dekolt, ramena) 850 – 1000,-

Svatební líčení výrazné ( obličej, dekolt, ramena, zdobení pigment, popř. trsy řas) 1100 – 1550,-

Líčení svatebčanek ( maminky, babičky atd.) 550 – 750,-

Zkouška

Zkouška účesů zahrnuje 1-3 návrhy. 550,- /hod.

Účesy nejsou vypracované, jen se naznačují, lehce natočí, aby se dalo zkoušet více variant.

Zkouška líčení dle výběru barevné typologie 550,-/hod.

Cestovné

Po Lysé nad Labem, Milovice zdarma, mimo 12 Kč/km.

Ke své práci používám vlasovou a dekorativní kosmetiku předních maskérů a vizážistů po celém světě. - MAC, Laurendor , Stage Air Make –up, Airbrush make-up, Inglot. Pod mým vedením se naučíte techniky líčení sama na sobě.

Výhodný balíček pro nevěstu

PopisCena
Balíček zahrnuje (svatební účes a líčení v den svatby + zkoušky svatebního účesu a líčení ).2950,-Kč