O nás

 Snaha po krásném svěžím vzhledu je stará jako lidstvo samo.

Nabízím nadstandardní ANTI–AGE biostimulační kosmetickou péči o pleť.

S pomocí kosmetických přístrojů, nastartujeme biostimulační buněčnou obnovu pleti, eliminujeme známky stárnutí, vyplníme a vyhladíme vrásky.

Každodenní péče o pleť  by měla být nedílnou součástí našeho života.

Cílem kosmetického ošetření je zdravá a svěží pleť.

Nabízím nadstandardní ANTI–AGE biostimulační kosmetickou péči o pleť.
S pomocí kosmetických přístrojů a anti-age dermokosmetikou, která je určena pro práci v estetických centrech, umíme nastartovat biostimulační buněčnou obnovu pleti, eliminovat známky stárnutí, vyplnit a vyhladit vrásky.

Kosmetický salon Dermosalon jsem založila  po letech vlastního vzdělávání v oboru a testování různých služeb v péči o pleť po celé republice. Nabízím nadstandartní, profesionální ANTI–AGE kosmetické ošetření pleti a permanentní make-up.

Pravidelně min. 4 krát do roka  navštěvuji  a investuji svůj volný čas do  vzdělání  -  školení, semináře pro kosmetičky, vizážisty kde se seznamuji s novinkami dané sezóny. Stále na sobě pracuji, abych Vám mohla nabídnout mimořádný servis, špičkovou péči a nejkvalitnější služby.

Využívám moderní přístrojové techniky se zaměřením na špičkové kosmetické značky a nadále se opírám o klasické principy a zavedené postupy ošetření.

Klientům nabízím širokou škálu procedur, zejména okamžitého omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, odstranění akné a procedury spojené s permanentním make-upem, neboli mikropigmentaci.

Permanentní Make-up klade velký důraz na přirozenost a je perfektním podkladem pro každodenní líčení.

Při první návštěvě provedu diagnostiku Vaší pleti,  společně probereme možnosti ošetření aby Váš obličej vypadal skvěle, pěstěně a byl v co nejlepší kondici. Po profesionálním ošetření Vám doporučím kosmetické přípravky na domácí péči přímo pro Vaší pleť.

Není pak jediný důvod nakupovat kosmetické přípravky jinde stylem pokus-omyl. Kdo jiný zná pleť klientky lépe, než Vaše kosmetička.

Neváhejte a využijte služeb, které jsou pro Vás připraveny.

Těším se na Vás, Lenka