Rezervace termínu

INFORMACE  – REZERVACE

NOVÉ KLIENTKY:  

DO ODVOLÁNÍ PLATÍ STOP STAV NA KOSMETICKÉ SLUŽBY V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH  Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY. Prosím, nerezervujte si termín i přes to, že bude rezervační místo volné. Děkuji

 
STÁVAJÍCÍ KLIENTKY:
CHCETE-LI PŘESUNOUT SVŮJ TERMÍN, NAPIŠTE PROSÍM NA  info@dermosalon.cz  nebo na tel.: +420 774210121

DĚKUJI ZA VÁŠ  ZÁJEM A MOC SE NA VÁS TĚŠÍM! 🙂

Lenka Janoušková

Důležité INFORMACE před objednáním !!

Před objednáním si nejprve, prosím, přečtěte veškeré KONTRAINDIKACE k jednotlivým zákrokům v sekci služby Permanentní make-up nebo Mini tetování  a teprve poté se objednejte.

V případě nemožnosti provedení zákroku z důvodu kontraindikací na straně zákazníka záloha propadá v plné výši na úhradu nákladů v souvislosti se zmařeným termínem.

Pokud užíváte trvale léky (mimo antikoncepci), nebo trpíte nějakým onemocněním, do poznámky k rezervaci, uveďte prosím, jejich názvy.

Pokud máte předchozí permanentní make-up z jiného salonu, před objednáním mi nejprve pošlete kvalitní fotografii Vašeho odlíčeného obočí na denním světle pro posouzení, zda půjde původní PMU předělat. 

Až po mém odsouhlasení si můžete poté zarezervovat termín. V případě toho, že se dostavíte na termín s předchozím PMU, o kterém neinformujete předem, vyhrazuji si právo aplikaci odmítnout a v tomto případě propadá uhrazená záloha na termín ve prospěch poskytovatele služby.

(Tmavé, modro – černé obočí, nebo výrazné oranžové obočí nelze bez předchozího odstranění předělat!)

E-mail pro zasílaní fotografií předchozího PMU: info@dermosalon.cz


Na termín, prosím, přijďte bez doprovodu – pracuji ve sterilním prostředí a  není možné zákroky provádět v přítomnosti dalších osob, dětí a domácích zvířat.

Pokud se necítíte 100% zdravá, svůj termín si raději, prosím, zrušte nebo se přeobjednejte na jiný.