Biostilulační leser

Laser je nový druh záření se specifickými vlastnostmi v podobě koherence, čistoty a brilance které v přírodě nenajdeme. Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má  pro buňky zásadní význam.

Působí na buněčné struktůry nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky.

Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení.

Nabídka laserových ošetření :

 •  akné, jizvičky po akné, opar, lišej, ekzém, vyhlazení vrásek, regenerace, hydratace,  lifting pleti
 • zklidnění pokožky po depilaci, diamantové dermabrazi či klasickém kosmetickém ošetření
  vylepšení pigmentových vad kůže
 • kuperóza – popraskané žilky, žilní stěny
  omrzliny, opruzeniny, hematomy, poleptání, proleženiny
  keloidní jizvy
 • regenerace nehtových lůžek, mikoza nehtů
 • jizvy a odstranění strií

Ošetření biostimulačním laserem se provádí během kosmetického ošetření nebo i samostatně.

           

Hojení zánětlivých a jiných poruch :
Akné – jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Ekzém – laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.
Opar – jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť – Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Depilace – aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
Hojení nehtových lůžek – laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Jizvičky po akné – péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy – laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
Strie – regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Poruchy pigmentace – laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.
Kuperóza – červené žilky, biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem  dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek. Pleť se oživí, buňky se pravidelně obnovují.

Cena ošetření

PopisCena
10 minut laser ošetření bez gelu nebo při kosmetickém ošetření
180,-Kč
10 minut laser ošetření s laser gelem230,-Kč
20 minut laser ošetření obličeje – lifting, regenerace, vrásky, čištění ultrazvukovou špachtlí, gel serum s laser maskou580,-Kč
Permanentka 10 + krém na domácí použití zdarma2200,-Kč