Permanentní make-up

  • Láká vás myšlenka být vždy upravená i po ranním probuzení ?
  • Rozpíjí se vaše líčení?
  • Stalo se vám, že jste se večer nechtěla kvůli partnerovi odlíčit?
  • Plavete s obavou o vaše nalíčení?
  • Bojujete ráno o každou minutu, a přesto chcete být pěkně upravená?
  • Pro ženy, které chtějí stále dobře vypadat je permanentní make-up ideální řešení!

Co je permanentní make-up ?

Permanentní make-up je metoda dočasné pigmentace pokožky, která na dobu 2 až 5 let umožní zapomenout na denní líčení. PM je implantace barevných pigmentů pomocí speciálních jehel do nejsvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). Samotný výkon se provádí speciálním kosmetickým přístrojem,  čepelky pomocí jemně vibrující tetovací jehly. Do kůže se tak aplikuje barvivo, jehož intenzitu si každý zájemce po konzultaci vybere sám.

Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově, se šupinkami odumřelé pokožky, postupně vytratí. Po čase má klient možnost volby – buď celý zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji, apod., nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.
Permanentní make – up dokáže také vyřešit jisté nedokonalosti obličeje. Chybí-li vám část obočí, je-li příliš řídké nebo úzké, již si jej nemusíte dokreslovat.

Permanentní make up není náhražkou klasického líčení. Technika kresby může být až vlasově plasticky jemná, kterou nikdy nedocílíte běžnými líčidly.

Správně aplikovaný permanentní make up je tak přirozený, že vaše okolí nikdy nepozná, že ho máte a přitom váš obličej vypadá svěží a upravený.

Každá aplikace permanentího make-upu vyžaduje dodržení zásad a pravidel pro kvalitní zahojení pleti. Tyto informace byste měla vždy obdržet před každým zákrokem.

Reakce pokožky na zákrok je velice individuální. Někdo může mít pokožku po aplikaci méně či více nateklou nebo načervenalou. Někteří se naopak s žádnými z těchto dočasných následků potýkat nemusí.

Po aplikaci permanentního make-upu může váš imunitní systém vyloučit až 50 % pigmentu, což je naprosto přirozené ! Proto je důležitá péče z vaší  strany, aby se pigment co nejvíce udržel.

PŘÍPRAVA:

Před zákrokem buďte v dobré kondici a odpočatá, v den zákroku nepijte alkoholické nápoje, kávu a kofeinové nápoje.

APLIKACE:

Před výkonem se oblast aplikace vydezinfikuje, nanese na cca 30 min. anestetikum. Připraví se vhodný odstín pigmentu a místo aplikace se důkladě přeměří a předkreslí. Před a v průběhu aplikace spolu s klientkou konzultuji tvar a celkový vzhled obočí. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek. Zákrok podle náročnosti trvá zpravidla 1 až 1,5 hodiny.

KONTRAINDIKACE:

Cukrovka, kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby,snížena imunita, užívání antibiotik, kožní nemoce, snížena sražlivost krve, epilepsie, HIV, rakovina, alergie, těhotenství.

Pokud se tedy rozhodnete pro aplikaci permanentního make-upu obočí, linek či rtů, nezapomeňte dodržovat těchto několik důležitých pravidel.

3– 10  dnů nesmí přijít aplikované místo do kontaktu s vodou

7 – 10 dnů musí být aplikované místo ošetřované krémem, který obdržíte v salonu

7 – 10 dnů nesmíte do místa zasahovat – škrábat, tahat, odlupovat, odtrhovat atd.

7 – 10 dnů nesmíte intenzivně cvičit

14 dnů nesmíte navštívit bazén a saunu

6 týdnů nesmíte navštívit solárium, jinak bude váš permanentní make-up ztácet svoji intenzitu rychleji

minimálně na 2 týdny je třeba vynechat kosmetické ošetření pleti

nepodstupovat chemický peeling a neaplikovat slupovací masky

7 dnů nesmíte jíst citrusové plody, ostrá kořeněná jídla, pít tvrdý alkohol.

Permanent rtů, 5 dnů veškeré tekutiny pít přes brčko.

Během 2 – 3 dne se můžou objevit jemné šupinky, stroupky které v žádném případě NESMÍTE odstraňovat nebo do místa zasahovat !

Ke své práci používám Profesionální přístroj Laser Viva Digital, bioEvolution, NPM, Biotek pigmenty a nano jehly.

Pigmenty BioEvolution jsou vyráběny se všemi předpisy Evropské unie. Nejvyšší kvalita složek zajišťuje jejich přirozenou absorbci v kůži a dlouhodobou barevnou intenzitu. Pigmenty jsou dermatologicky testované a jejich unikátní formule eliminuje možnost vzniku alergie.

Ceník:

PopisCena
Microblading vláskování obočí3200,-
Vláskování + stínování obočí3200,-
Stínování, ombré obočí 3200,-
Horní linky 1980,-
Horní linky – stínování 2450,-
Dolní linky 1980,-
Kontura rtů 2100,-
Kontura + stínování, 3D3900,-
Korekce do 2 měsíců600,-
Po roce
délé 50 % dolu z ceny, pouze naše práce.
1700,-