ANTI – AGE ošetření

Radiofrekvene, Biorepeelcl3 peeling , AHA , PHA kyseliny, Microneedling, Mezoterapie.
NOVÉ OŠETŘENÍ – Hluboká regenerace a omlazení  – Bukální Face lifting obličeje.

Sochařská bukální a liftingová masáž obličeje je speciálně navržena tak, aby hluboce ovlivňovala celý svalový aparát a vazy obličeje. Pomáhá uvolnit napětí jak v hlubokých, tak v povrchových svalových oblastech. Díky tomu aktivuje tok lymfy, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje otoky. Tento nechirurgický lifting obličeje poskytuje okamžité výsledky, které zahrnují uvolnění svalového napětí v obličeji, vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti.

Bližší info. balíčku ošetření klikni zdehttps://dermosalon.cz/sluzby/bukalni-face-lifting-obliceje/

Ošetření zahrnuje: 

Odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí.

Sochařská bukální a liftingová masáž obličeje, krku, dekoltu cca. 30 minut.

Maska, ARGIRELINE CONTOURING POWDER MASK 👉🏻 nazývána jako „neinvazivní botox“. Dvojitý účinek: Kůže je viditelně a hmatatelně napnutá (až k dermální vrstvě), zpevněná. Podporuje odvod přebytečných tekutin a odstraňuje veškeré blokády v oběhovém systému.

Maska ESTHEMAX Hydrojelly nebo alginátová maska, dle typu pleti. Maska krémová na krk a dekolt. 

Cena ošetření : 1980 Kč

Kompletní celkové hydratační ošetření

  • Doba trvání: cca.60 minut
  • Cena: 1 380 Kč
  • Bonus zdarma k ošetření, úprava a barvení obočí v hodnotě 340 Kč
Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska krémová, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Součástí ošetření je úprava a nabarvení obočí, depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují, dostanete jako DÁREK v hodnotě 340 Kč

Všechny tyto postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

ANTI – AGE, Omlazení, regenerace, hydratace, vitamíny.

  • Doba trvání: cca.75 minut
  • Cena: 1 680 Kč
Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Masky, séra – Hydro-liftingové Masky BELATHENA, Hydrokoloidní maska pro výplň vrásek, alginátová maska s vysokým obsahem kyseliny hyaluronová + peptidy. Biocelulosová oční maska Magistral Intex 8,9%, Sérum Magistral V-Liftex 14%, Magistral Red Focus 22,2%, Vitamíny.

Součástí ošetření je nabarvení obočí a depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují, dostanete jako DÁREK v hodnotě 340 Kč

Postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

AHA a BHA, Biorepeelcl3 PEELING 

PHA kyseliny jsou novou generací AHA kyselin. Neinvazivní okamžité omlazení pleti. Nezpůsobují podráždění pleti, vhodné i pro suchou a citlivou pleť. Jsou více hydratační, jemnější a posilují lipidový plášť pokožky. Obsahují kyselinu hyaluronovou, peptidy atd. Mohou se používat 365 dní v roce i v období slunění.

Neinvazivně vám vyčistí a projasní pleť, hydratuje, vyhladí jemné linky a vrásky, zjemní jemné jizvičky po akné, stáhne rozšířené póry a poradí si i s nežádoucí a nerovnoměrnou pigmentací. To všechno přesně na míru tomu, co vaše pokožka aktuálně potřebuje nejvíc.

 Ošetření:
  • Doba trvání: 90 minut
  • Cena: 1 680 Kč

Dvojí čištění, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle dle potřeby,
PHA sérum peeling přizpůsobíme potřebám vaší pleti. PHA sérum s kyselinou hyaluronovou, mléčnou, peptidy který dramaticky s výkonným sérem, které se jemně zapracujeme do hlubokých vrstev pokožky. Lehká relaxační masáž, maska dle typu pleti, led světelná terapie. Závěrečný krém + krém s UV faktorem 50.


DOMÁCÍ PÉČE

Domácí péče o pleť je základ našeho úspěchu. Pokud se rozhodnete pro pravidelné návštěvy salonu, mějte prosím na paměti, že bez systematického používání přípravků na doma, ztrácí celé naše úsilí smysl a moje práce i Vaše peníze přijdou během pár krátkých dnů na zmar.

Pouze Vaše pravidelná péče o pokožku s přípravky na doma naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti.

 Ekseption, výraznější zlepšení zdravotního stavu pleti, zaměřují se na problémové oblasti, hydrataci, regeneraci, vrásky, povadlost a nežádoucí barevné změny. Aplikace povrchových peelingů sloužících k hloubkovému omlazení a celkové regeneraci pleti. Již po jednom ošetření se zlepší povrchová struktura pokožky a pleť se rozzáří.

Essenté, je ryze česká firma která je schopna vyvinout kosmetiku, která je kvalitou, účinky, srovnatelná s nejlepšími světovými značkami. Základní filozofií je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít pouze pěstící, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pleti. Kosmetika Essenté dnes dopřává luxus, v podobě pleťové péče, ženám s různými typy pleti a uspokojuje i ty nejnáročnější klientky. Po pravidelném užívání pleťové kosmetiky Essenté uvidíte efekt, který je dlouhodobý.