ANTI – AGE ošetření

Radiofrekvene, BIO bylinný peeling , AHA , PHA kyseliny, Microneedling – jehličkování, BB Glow.

KONCEPT A DOTEK ESTETICKÉ MEDICÍNY

Kosmetické značky:

Věříme, že dlouhodobých a komplexních výsledků lze dosáhnout kombinací špičkových zásahů na klinikách a profesionálního ošetření v estetických salónech.

 Ekseption, výraznější zlepšení zdravotního stavu pleti, zaměřují se na problémové oblasti, hydrataci, regeneraci, vrásky, povadlost a nežádoucí barevné změny. Aplikace povrchových peelingů sloužících k hloubkovému omlazení a celkové regeneraci pleti. Již po jednom ošetření se zlepší povrchová struktura pokožky a pleť se rozzáří.

ELLA BACHÉ, Ošetření všech typů pleti s viditelnými výsledky. Kosmeceutika zacílená na problémy kde už běžná kosmetická péče nestačí. Založena v roce 1936 v Paříži velkou vizionářkou – farmaceutkou Ellou Baché. NUTRIDERMOLOGIE® LAB – kosmeceutika – intenzivní séra a kúry. IN-TEX BEAUTY: princip synergie interního a externího působení: INT = doplňky stravy harmonizující organismus a působení kosmetických přístrojů, které napomáhají penetraci účinných látek a EX = profesioální ošetření v kosmetických salonech a domácí péče.

Kompletní celkové základní hydratační ošetření

  • Doba trvání: cca.90 minut
  • Cena: 1 280 Kč
Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska krémová, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Součástí ošetření je nabarvení obočí a depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují.

Všechny tyto základní postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

ANTI – AGE, Omlazení, regenerace, hydratace, vitamíny.

  • Doba trvání: cca.95 minut
  • Cena: 1 490 Kč

Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Masky, séra – Biocelulosová maska Magistral Intex 43,3%, Hydro-liftingové Masky BELATHENA, Hydrokoloidní maska pro výplň vrásek se spirulinou, Bublinková maska Black Charcoal, alginátová maska s vysokým obsahem kyseliny hyaluronová + peptidy. Biocelulosová oční maska Magistral Intex 8,9%, Sérum Magistral V-Liftex 14%, Magistral Red Focus 22,2%, Vitamíny.

Součástí ošetření je nabarvení obočí a depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují.

Postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

PEELING Ekseption :

PHA kyseliny jsou novou generací AHA kyselin. Neinvazivní okamžité omlazení pleti. Nezpůsobují podráždění pleti, vhodné i pro suchou a citlivou pleť. Jsou více hydratační, jemnější a posilují lipidový plášť pokožky. Obsahují kyselinu hyaluronovou, peptidy atd. Mohou se používat 365 dní v roce i v období slunění.

Neinvazivně vám vyčistí a projasní pleť, hydratuje, vyhladí jemné linky a vrásky, zjemní jemné jizvičky po akné, stáhne rozšířené póry a poradí si i s nežádoucí a nerovnoměrnou pigmentací. To všechno přesně na míru tomu, co vaše pokožka aktuálně potřebuje nejvíc.

 Ošetření:

  • Doba trvání: 90 minut
  • Cena: 1 550 Kč

Dvojí čištění, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle dle potřeby,
PHA sérum peeling přizpůsobíme potřebám vaší pleti. PHA sérum s kyselinou hyaluronovou, mléčnou, peptidy který dramaticky s výkonným sérem, které se jemně zapracujeme do hlubokých vrstev pokožky. Lehká relaxační masáž, maska dle typu pleti, led světelná terapie. Závěrečný krém + krém s UV faktorem 50.


DOMÁCÍ PÉČE

Domácí péče o pleť je základ našeho úspěchu. Pokud se rozhodnete pro pravidelné návštěvy salonu, mějte prosím na paměti, že bez systematického používání přípravků na doma, ztrácí celé naše úsilí smysl a moje práce i Vaše peníze přijdou během pár krátkých dnů na zmar.

Pouze Vaše pravidelná péče o pokožku s přípravky na doma naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti.