ANTI – AGE ošetření

Profesionální přístroj Elegante Platinum T9,určeno pro průmysl kosmetologie a estetické medicíny. Přístroj umožňuje provádět omlazovací a regenerační procedury bez použijí jehel. Speciálně vybrané hlavice umožňují koncentrované působení na různé vrstvy pokožky, což přináší viditelné a trvalé výsledky a zároveň poskytuje komplexní a personalizovanou péči.
Neinvazivní mezoterapie, ultrazvuk, radiofrekvence, bio lifting pleti, diamantová dermabraze, skin crubber, Biorepeelcl3 peeling , AHA , PHA kyseliny, Microneedling.

Kompletní celkové hydratační ošetření

  • Doba trvání: cca.60 minut
  • Cena: 1 580 Kč
  • Bonus zdarma k ošetření, úprava a barvení obočí v hodnotě 340 Kč
Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska krémová, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Součástí ošetření je úprava a nabarvení obočí, depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují, dostanete jako DÁREK v hodnotě 340 Kč

Všechny tyto postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

ANTI – AGE, Omlazení, regenerace, hydratace, vitamíny.

  • Doba trvání: cca.75 minut
  • Cena: 1 880 Kč
Ošetření:

odlíčení, enzymatický nebo AHA peeling v případě potřeby. Hloubkové čištění ultrazvuková špachtle, úpravu obočí, zapracování séra ultrazvukem nebo galvanika, péči o oční okolí, relaxační nebo vaculifting masáž obličeje a dekoltu, maska, leser nebo led světlo, závěrečný krém.

Masky, séra – Hydro-liftingové Masky BELATHENA, Hydrokoloidní maska pro výplň vrásek, alginátová maska s vysokým obsahem kyseliny hyaluronová + peptidy. Biocelulosová oční maska Magistral Intex 8,9%, Sérum Magistral V-Liftex 14%, Magistral Red Focus 22,2%, Vitamíny.

Součástí ošetření je nabarvení obočí a depilace v obličeji dle přání. Tyto úkony již cenu ošetření nenavyšují, dostanete jako DÁREK v hodnotě 340 Kč

Postupy jsou obohacené o relaxační rituály, které se mění podle potřeb a ročního období.

AHA a BHA, Biorepeelcl3 PEELING 

PHA kyseliny jsou novou generací AHA kyselin. Neinvazivní okamžité omlazení pleti. Nezpůsobují podráždění pleti, vhodné i pro suchou a citlivou pleť. Jsou více hydratační, jemnější a posilují lipidový plášť pokožky. Obsahují kyselinu hyaluronovou, peptidy atd. Mohou se používat 365 dní v roce i v období slunění.

Neinvazivně vám vyčistí a projasní pleť, hydratuje, vyhladí jemné linky a vrásky, zjemní jemné jizvičky po akné, stáhne rozšířené póry a poradí si i s nežádoucí a nerovnoměrnou pigmentací. To všechno přesně na míru tomu, co vaše pokožka aktuálně potřebuje nejvíc.

 Ošetření:
  • Doba trvání: 90 minut
  • Cena: 1 880 Kč

Dvojí čištění, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle dle potřeby,
PHA sérum peeling přizpůsobíme potřebám vaší pleti. PHA sérum s kyselinou hyaluronovou, mléčnou, peptidy který dramaticky s výkonným sérem, které se jemně zapracujeme do hlubokých vrstev pokožky. Lehká relaxační masáž, maska dle typu pleti, led světelná terapie. Závěrečný krém + krém s UV faktorem 50.


DOMÁCÍ PÉČE

Domácí péče o pleť je základ našeho úspěchu. Pokud se rozhodnete pro pravidelné návštěvy salonu, mějte prosím na paměti, že bez systematického používání přípravků na doma, ztrácí celé naše úsilí smysl a moje práce i Vaše peníze přijdou během pár krátkých dnů na zmar.

Pouze Vaše pravidelná péče o pokožku s přípravky na doma naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti.

V Institutu BCN Barcelona, je odborná laboratoř specializující se na mezoterapii. Produkty pro lékaře a odborníky z estetickém průmyslu z celého světa. Neinvazivní ošetření, která jsou bezbolestná a bez vedlejších účinků, nabízejí okamžité výsledky, které umožňují poskytovat efektivní řešení kosmetických problémů obličeje i těla.

 Ekseption, výraznější zlepšení zdravotního stavu pleti, zaměřují se na problémové oblasti, hydrataci, regeneraci, vrásky, povadlost a nežádoucí barevné změny. Aplikace povrchových peelingů sloužících k hloubkovému omlazení a celkové regeneraci pleti. Již po jednom ošetření se zlepší povrchová struktura pokožky a pleť se rozzáří.