Nastřelení naušnic

NASTŘELENÍ NÁUŠNIC – ESTELLE ENGLAND
je nejrychlejší, nejbezpečnější, nejšetrnější a nejpřesnější metoda propíchnutí ucha a zároveň nasazení náušnice. Je tedy vhodná pro kohokoliv, kdo hledá tyto přednosti.
Náušnice značky ESTELLE jsou určeny k trvalému nošení a není nutné je měnit za jiné.

Nejprve jsou zkontrolovány ušní boltce a po následné konzultaci  je za pomocí speciální fixy naznačeno místo nastřelení. Poté se ucho dezinfikuje a umístí (nastřelí) samotný šperk do označeného místa nastřelovací pistolí. Po nastřelení se zkontroluje průběh vpichu a uzávěr náušnice.

Jaké náušnice se k nastřelování používají?

Kvalitní náušnice jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují alergizující prvky – zejména nikl. Jedná se především o výrobky z chirurgické oceli, titanu, plastu, okrajově pak zlata nebo stříbra.

Náušnice značky Estelle mají uzávěr dříku ve formě puzety vyrobené z chirurgické oceli.

Komu není vhodné nastřelit náušnice?

Nastřelení není vhodné provádět dětem do 3 měsíců věku; všem akutně nemocným; těm, kteří mají v uchu útvar, který tam nepatří (někdy bývá v lalůčku tzv. atherom – ucpaná mazová žlázka); osobám úzkostným, které se obávají narušení akupunkturních drah; lidem trpícím poruchou krevní srážlivosti nebo užívajícím léky na „ředění“ krve – zejména Warfarin.

Kontraindikace 

K případným kontraindikacím spojenými s piercingem uší mohou mít sklony osoby, které jsou náchylné k infekcím; osoby, kterým se pomalu léčí zranění/rány či osoby s jinými druhy zdravotních překážek. Pokud trpí nějakou z následujících chorob, měli byste se poradit se svým lékařem, zda je pro Vás ušní piercing vhodný.

Ceník:

PopisCena
1 pár náušnic včetně nastřelení 890,-Kč
1 náušnice včetně nastřelení 490,-Kč
1 pár náušnic bez nastřelování 350,-Kč